Partneři
Partneři

Proč se stát partnerem

 

Partnerství patří mezi klíčové úspěšné marketingové strategie společnosti Famatech. Partnerství umožňuje zisk komukoliv, včetně zákazníkům.

Společnost Famatech se orientuje na úzkou spolupráci s našimi obchodníky usilující o pozice na lokálních trzích. Usilujeme o úplnou kompatibilitu aplikace Radmin s požadavky našich mezinárodních zákazníků. Naší prioritou je spolupracovat se společnostmi, které zaujímají účinnou pozici na místních trzích. Mnohojazyčná podpora v aplikaci Remote Administrator (Radmin) je součástí systému již od počátku, proto naši partneři mohou distribuovat balíky licencí v místních jazycích.

Úzce spolupracujeme s:

  • Distributory softwaru.
  • Prodejci softwaru.
  • Integrátory systémů.
  • Provozovateli zákaznických služeb Help Desk.

Naše partnery hledáme od hlavních distributorů softwaru se stovkami vlastních prodejců až po malé společnosti poskytující poradenství v oblasti IT a zákaznické služby Help Desk. Zaměřujeme se na poskytování vysoce kvalitní technické a marketingové podpory našim partnerům. Závazek společnosti Famatech vůči Vám, našemu partnerovi, je Vás podporovat při poskytování Vašim klientům rychlý zabezpečený snadno použitelný a spolehlivý software.

Díky naší dlouholeté zkušenosti můžeme poskytovat osvědčené a ziskové partnerské dohody. Pokud dodáváte služby nebo softwarová řešení a máte zájem o navýšení svého obratu za každého uživatele nebo stupeň rychlosti a zabezpečení stávajícího softwaru pro síťový management při současném snižování nákladů, pak se stane partnerství se společností Famatech pro Vás velmi ceněné.

Pokud si přejete s námi spolupracovat nebo máte prostě dotaz, tak se obraťte na jednoho z našich pracovníků pro klíčové zákazníky na adrese reselling@radmin.com. Poskytneme Vám marketingovou podporu, informace o slevách, informace o postupech při objednávání, apod.


Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Všechna práva vyhrazena.