Řešení
Přehled řešení
Řešení pro domácnost a kanceláře v domácnosti
Malé a střední firmy
Korporátní společnosti
Provozovatelé zákaznických služeb Help Desk
Využití pro vzdělávání
Telepráce
Optimalizace obchodních řešení

Řešení pro korporátní společnosti

 
Řešení pro korporátní společnosti

Nejvíce korporátních společností mají několik poboček a vyžadují jednoho administrátora sítě v každé pobočce. Administrátoři mají na starosti provoz počítačové sítě a nesou plnou zodpovědnost za vše, co se děje s jejich servery a počítači. Po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu potřebují mít přístup k své pobočce a hlavnímu sídlu společnosti, jakož i k ostatním administrátorům.

Nicméně schopnost vykonávat svoji práci pomocí vzdáleného přístupu snižuje cestovní náklady a tak se vzdálený přístup stává účinný z hlediska vynaložených nákladů a nasazení pracovních sil. Dále, schopnost vzdáleného ovládání PC a serverů uspoří čas, peníze a může mít přínos na úspěšnost společnosti a vedení.


Jaký přínos může mít software pro vzdálené ovládání Radmin pro úspěšnost Vaší společnosti:

 
  • Pracovníci IT oddělení mají vzdálený přístup k jakémukoliv PC, který je umístěný kdekoliv v síti LAN, WAN nebo v Internetu po dobu 24 hodin, 7 dní v týdnu. Dochází k úspoře času a zrušení cestovních nákladů.
  • Technický pracovník má přístup k počítači uživatele a může odstraňovat závady, jako by seděl před obrazovkou vzdáleného počítače. Což je kriticky důležité pro společnosti, kde neustále pracují všichni zaměstnanci a každé zpoždění sebou nese následky.
  • Aplikace Radmin zvyšuje účinnost služby Help Desk a snižuje náklady za opakování.

Radmin má již po dobu několika let vynikající pověst v oblasti systémů vzdálené administrace. Odborníkům z oboru IT je známý nepřekonatelný výkon této aplikace, funkčnost kriticky orientovanou na cíl, vysoce účinné šifrování toku dat a základní využitelnost. Přesvědčte se osobně, stáhněte si 30-ti denní zkušební verzi zdarma.


Vijf redenen waarom IT-professionals kiezen voor Radmin:

 

1. Zabezpečení

Je zřejmé, že při provedení úkolu, jako je vzdálený přístup na kancelářský PC, je zabezpečení kriticky důležité. Radmin, software vzdáleného ovládání aplikuje nejdokonalejší metody zabezpečení, která jsou na trhu k dispozici. Celý tok dat – náhledy na obrazovku, pohyby myší, stisknutí kláves a tok audio dat – jsou zašifrovány a nelze jej přerušit. Více informací

2. Dostupnost

Dostupnou cenou za aplikaci Radmin, se z ní stává zcela vlastní třída. Aplikace Radmin byla vytvořena s funkčností, skutečně potřebnou k dosažení cílů – z tohoto důvodu lze naše úspory přenášet na naše zákazníky. Společnost Famatech nabízí velmi flexibilní licenční dohodu pro společnosti a je nejlepším řešením vzdálené administrace systému pro společnosti, požadující alespoň 200 licencí.

3. Vysoce rychlé připojení

Radmin je dnes nejrychlejším řešením pro vzdálený přístup na trhu. Jedinečné algoritmy umožňují pohodlnou práci také při velmi nízké šířce pásma.

4. Spolehlivost

Radmin se nikdy nezasekne a nikdy nemá na svědomí "modrou obrazovku smrti".

5. Nízké systémové požadavky a snadná distribuce

Radmin nemá žádné speciální požadavky na hardware. Pokud je na Vašem počítači nainstalován operační systém Windows, Radmin bude na Vašem počítači fungovat – tak prosté je to. Pomocí Radmin distribučního balíčku lze Radmin Server konfigurovat, distribuovat a aktivovat vzdáleně na libovolný počet počítačů. Více informací

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Všechna práva vyhrazena.