Řešení
Přehled řešení
Řešení pro domácnost a kanceláře v domácnosti
Malé a střední firmy
Korporátní společnosti
Provozovatelé zákaznických služeb Help Desk
Využití pro vzdělávání
Telepráce
Optimalizace obchodních řešení

Řešení pro vzdělávací instituce

 
Řešení pro vzdělávací instituce

Moderní IT technologie rapidně mění životy nás všech. V třídách studentů se nyní nachází vybavení v podobě síťových počítačů s nainstalovaným moderním vzdělávacím softwarem. Lektoři se mohou nacházet všude na světě a nadále mohou efektivně komunikovat se svými studenty, kteří mohou své třídy navštěvovat, aniž by opouštěli své domovy. Všechny takové vymoženosti jsou možné s pomocí moderního softwaru pro vzdálené ovládání od společnosti Famatech.With Radmin software you can:

 
 • Zobrazujte jakoukoliv obrazovku v reálném čase všem studentům pomocí Internetového připojení a odkudkoliv na světě.
 • Monitorujte a podporujte aktivity svých studentů přímo z PC, aniž by oni museli opouštět své domovy.
 • Mějte každého studenta lépe pod kontrolou.
 • Svým studentům zprostředkovávejte hmatatelné zkušenosti.
 • Používejte hlasové konference, přednášky, diskuze – s širokou škálou možností.
 • Zamezte drahým investicím do dalšího hardwarového vybavení, které si vyžaduje nasazení ostatních administračních nástrojů.

Jak to funguje

Jakmile se lektor připojí online a pracuje se svým počítačem, pohyby jeho myši mohou sledovat ostatní uživatelé připojeni k takovému vzdálenému PC. Seznamte se během několika minut, jak používat Radmin, díky vysoce intuitivnímu uživatelskému prostředí.


Proč se učitelé rozhodují pro Radmin vzdělávací software?

 
 • Lektoři používají Radmin software k práci s jednotlivými studenty nebo s celou třídou tak, že každý student má stejnou možnost získat hmatatelné zkušenosti.
 • Aplikace Radmin jsou pro uživatele vysoce intuitivní, nevyžadují si žádný speciální trénink a otvírají mnohé zajímavé možnosti pro výuku spočívající na počítačích.
 • Radmin vzdělávací software je vysoce užitečný při prezentování názorných příkladů nebo postupů, jak něco funguje.
 • Výklad učitele mohou studenti sledovat také v případě, kdy se nachází na různých vzdálených místech.
 • Společnost Famatech nabízí slevu o 33% školám, univerzitám, nemocnicím, charitativním nadacím a ekologickým organizacím.

Naši klienti z akademické sféry působí na následujících a mnoho dalších uznávaných vzdělávacích institucích: University of Calgary, University of Illinois, Purdue University Calumet, Clark County School District, Silver State Schools Credit Union.


Řešení pro firemní vzdělávání

 

Radmin je také vynikajícím nástrojem pro firemní vzdělávání a semináře. Vzdělávací materiály lze snadno aktualizovat, jakož i přizvat kohokoliv v organizaci k společné spolupráci sdílené naživo, vést třídy instruktorem, aniž by musel kdokoliv opouštět své pracoviště. Studenti využívající Radmin software mohou interaktivně komunikovat se svými instruktory a ostatními studenty, klást dotazy, účastnit se testů, aplikovat nové dovednosti v praxi, ať už z místa bydliště nebo svého pracoviště.

Díky průvodcům krok za krokem mohou dokonce noví uživatelé okamžitě aplikovat nově získané poznatky do své pracovní činnosti.

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Všechna práva vyhrazena.