Řešení
Přehled řešení
Řešení pro domácnost a kanceláře v domácnosti
Malé a střední firmy
Korporátní společnosti
Provozovatelé zákaznických služeb Help Desk
Využití pro vzdělávání
Telepráce
Optimalizace obchodních řešení

Řešení pro uživatele v domácnosti

 
Řešení pro uživatele v domácnosti

Pomocí aplikace Radmin lze pracovat na vzdáleném počítači odkudkoliv, kde je připojení k Internetu. Radmin poskytuje pohodlný přístup k Vašemu počítači doma či v kanceláři z jakéhokoliv města, kontinentu a kdykoliv 24/7.


Přihlaste se na své PC vzdáleně odkudkoliv:

 
 • Přihlaste se na svůj PC doma vzdáleně ze své kanceláře, hotelového pokoje a notebooku.
 • Přihlaste se na svůj PC v kanceláři vzdáleně z domova, hotelového pokoje nebo během služební cesty.
 • Proveďte správu své sítě doma vzdáleným způsobem, řiďte své mediální centrum.
 • Poskytujte přátelům a příbuzným vzdálenou podporu při údržbě a aktualizaci jejich počítačů.


S aplikací Radmin lze:

 
 • se vzdáleně přihlásit na PC v domácnosti

  Pokud jste na cestách a potřebujete informace ze svého počítače doma, použijte notebook nebo jakýkoliv jiný počítač s aplikací Radmin pro vzdálený přístup na PC v domácnosti. Není v tom žádný rozdíl, zdali sedíte na židli nebo 5 000 metrů nad zemí jiného kontinentu. Před Vámi se zobrazí obrazovka naprosto stejně, jako byste seděli přímo před ní. Jedná se o zabezpečené řešení, pokud všechna důležitá data ponecháte na domácím počítači. Dokonce můžete monitorovat aktivity svých dětí na počítači, i když nejste sám doma.


 • se vzdáleně přihlásit na PC v kanceláři

  Pokud potřebujete pracovat přes čas nebo z nějakého důvodu musíte zůstat doma, máte stále možnost se přihlásit na svůj PC v kanceláři pomocí aplikace Radmin odkudkoliv a kdykoliv a pracovat, jako byste se právě nacházeli na svém pracovišti a používali svůj počítač, klávesnici a myš. Tím máte přístup do své kanceláře také během služební cesty (z hotelu, vlaku či letadla). Viz řešení pro malé a střední firmy.


 • řídit svoji domácí počítačovou síť

  Pokud máte doma počítačovou síť s několika počítači a mediálním centrem, je aplikace Radmin tím nejvíce vyhovujícím řešením pro vzdálenou správu. Aplikaci Radmin lze také používat k vzdálenému řízení chytrého domova, zatímco vy jste na cestách. Pokud si přejete sledovat aktivity doma, ale neplánujete pořízení drahého bezpečnostního video zařízení, používejte Radmin! Prostě připojte počítač doma, spusťte kameru a sledujte, co se děje kolem.


 • provozovat Help Desk pro vaše příbuzné a přátele

  Jste pro vaše přátele a příbuzné počítačovým odborníkem? Používejte Radmin k pohodlnému vzdálenému provedení údržby, vyřešení poruch, aktualizace a opravy jejich počítačů. Je to mnohem účinnější, než se snažit vše vysvětlovat po telefonu. Pomocí Radmin se můžete také pokusit si zahrát novou hru na počítači svého přítele. Nezáleží na tom, zdali bydlí za rohem nebo v jiném městě.


Jak to funguje

Pro začátek musíte prostě nainstalovat Radmin Server na vzdálený počítač (např. doma nebo v kanceláři) a Radmin Viewer nainstalovat na lokální počítač, z kterého si budete přát se přihlásit k vzdálenému počítači. Oba počítače by měly být připojené na Internet nebo lokální počítačovou síť LAN. Více informací…
Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Všechna práva vyhrazena.