Řešení
Přehled řešení
Řešení pro domácnost a kanceláře v domácnosti
Malé a střední firmy
Korporátní společnosti
Provozovatelé zákaznických služeb Help Desk
Využití pro vzdělávání
Telepráce
Optimalizace obchodních řešení

Telepráce

 
Telepráce

Telepráce (neboli vzdálená komunikace) patří mezi populární formy zaměstnaneckého poměru, kdy pracovníci, kteří se nenachází na pracoviště, mohou věnovat více času svým rodinám a/nebo si užívat více volnosti a kdy zaměstnavatelé mají přínos z nižších provozních nákladů a větší flexibility. Se zvýšenou dostupností vysoce výkonných Internetových připojení a nových technologií pro vzdálený přístup mohou telepracovníci pracovat stejně dobře (a často mnohem efektivněji) vzdáleně ze svého domácího prostředí. Telepráce může být rentabilní možností pro Vás a Vaše zaměstnance.

Radmin software je řešením

Radmin smí používat společnosti s telepracovníky při vzdálené práci z jejich počítačů doma a nezáleží na tom, kde bydlí. Nasazené domácí počítače zaměstnanců mohou mít nízkokapacitní hardwarové vybavení také pro práce se složitými aplikacemi, protože všechny úkoly, software a data se nachází na výkonných kancelářských počítačích. Radmin je ideálním zabezpečeným softwarem pro vzdálené ovládání, které slouží k organizaci telepráce ve Vaší společnosti.

S aplikací Radmin mohou telepracovníci:

 
 • Pracovat na kancelářských počítačích vzdáleně odkudkoliv v reálném čase a bez prodlev.
 • Komunikovat s ostatními zaměstnanci pomocí integrovaného zabezpečeného textového a hlasového chatu.
 • Bezpečně sdílet soubory a získávat poslední aktualizace podkladů.
 • Realizovat online konference a webináry.

Kdo používá Radmin?

 
 • Odborníci vyžadující si zabezpečené vysoce rychlostní připojení. Žádná zpoždění!

 • Radmin je dnes nejrychlejším řešením pro vzdálený přístup na trhu za jakoukoliv cenu. Jedinečné algoritmy a technologie Radmin Vám umožní pohodlnou práci také při velmi omezené šířce pásma.

 • Účetní, kteří potřebují snižovat provozní náklady.

 • Není zapotřebí pronájem drahých kancelářských prostor. Není zapotřebí nábytek, monitory, klávesnice, myši - pouze jedna místnost k umístění počítačů pro telepráci a připojení k Internetu. Dostupnou cenou za aplikaci Radmin, se z ní stává zcela vlastní třída. Aplikace Radmin byla vytvořena s funkčností, skutečně potřebnou k dosažení cílů – z tohoto důvodu lze naše úspory přenášet na naše zákazníky. Na produkty Radmin se vztahují pouze celoživotní licence - na rozdíl od ostatních produktů s časově omezenou licencí zákazníci dostanou Radmin navždy. Licence se vztahují pouze na aplikace Radmin Server. Aplikace Radmin Viewer je zdarma, takže telepracovníci musí pouze nainstalovat Radmin Viewer pro navázání vzdáleného přístupu do kancelářského počítače.

 • Odborníci na bezpečnost, kteří požadují vysoký stupeň zabezpečení!

 • Je zřejmé, že při provedení úkolu, jako je vzdálený přístup na kancelářský PC, je zabezpečení velmi důležité. Produkty Radmin používají nejpřísnější zabezpečení, které se na trhu dodává. Silné šifrování – klíč až 2048 bitů, NTLMv2 a IP filtrace zabezpečuje provedené akce při jakémkoliv jiném druhu připojení. Celý tok dat – náhledy na obrazovku, pohyby myší, stisknutí kláves a tok audio dat - jsou zašifrovány a nelze jej přerušit. Radmin je úplně zabezpečeným softwarem pro vzdálené ovládání při telepráci. Více informací o zabezpečení

 • Zaměstnanci, kteří požadují snadně použitelná řešení.

 • Radmin je z uživatelského hlediska velmi intuitivní. Nepoužívá žádné funkce s „přidanou hodnotou“, které práci ztěžují, obtížně se osvojují a zpomalují výkon aplikace. Většina uživatelů souhlasí s tím, že největší výhodou aplikace Radmin je její jednoduchost.

 • Odborníci na IT, kteří trvají na používání nízkokapacitních systémech.

 • Radmin nemá žádné speciální požadavky na hardware. Pokud je na Vašem počítači nainstalován operační systém Windows, Radmin bude na Vašem počítači fungovat - tak prosté je to.

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Všechna práva vyhrazena.