Uživatelská podpora
Hlavní stránka
Aktivace produktu
Přehled
Aktivace produktu Radmin 3
Aktivace - často kladené otázky
Dohoda o aktualizaci

Přehled o aktivaci produktů společnosti Famatech

 

Upozorňujeme, že po uplynutí 30ti denní zkušební lhůty je nutné provést aktivaci pouze pro aplikaci Radmin Server 3. Aplikace Radmin Viewer 3 je zdarma a její spuštění si nevyžaduje žádnou aktivaci. Pokud neprovedete aktivace aplikace server, nebude možné ji používat po uplynutí zkušební lhůty 30 dní. Aktivaci provedete dle stanoveného postupu. Po obdržení licence vám bude uděleno osobní sériové číslo. Použijte jej k aktivaci aplikace Radmin Server 3.

Tip

Licenční klíč Radmin 3 lze aplikovat pouze na verze Radmin 3.x.


Aktivace produktu Radmin 3

 

Aplikaci Radmin Server 3 lze aktivovat buď na počítači, na kterém je již nainstalován, nebo vzdáleným přístupem pomocí aplikace Radmin Viewer. Což umožňuje aktivace aplikace Radmin Server 3 po celé počítačové síti z jednoho lokálního počítače. Aktivaci produktu je nutné provést pomocí připojení k Internetu.

Pokud je počítač, na kterém je nainstalovaná aplikace Radmin Server nebo Radmin Viewer, vybaven připojením k Internetu, lze spustit automatickou aktivaci. Pokud si přejete používat aplikace Radmin Server a Radmin Viewer v uzavřené intranetové síti, je nutné postupovat krok za krokem dle pokynů manuální aktivace.

Problémy s aktivací?

 

S velkou pravděpodobností naleznete řešení svého problému na stránce Aktivace – často kladené otázky.

Pokud se na stránce Aktivace – často kladené otázky požadavaná odpověď nenachází, obraťte se na náš tým zákaznické podpory a použijte Formulář zpětné vazby. Při komunikaci používejte, prosím, angličtinu.

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Všechna práva vyhrazena.